{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | SEPA |
| Model: | MF25A-12 |
| Napětí: | 12V |
| Velikost: | 25 mm x 25 mm x 10 mm |
| Typ dílu: | FAN |
| Současný stav: | 0.2A |
| Délka: | 25 mm |
| Šířka: | 25 mm |
| výška: | 10 mm |
| Dráty: | 2 |
popis_vašich_požadavek: