{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Tubeaxial |
| Model: | MEC0252V1-000U-A99 |
| OTÁČKY: | 3100 OTÁČEK ZA MINUTU |
| Ukončení: | 2 vodiče |
| Výrobce: | Sunon |
| Šířka: | 25,00 mm |
| Proudění vzduchu: | 108,2 CFM (3,03 m³/min) |
| Vlastnosti: | Automatický restart |
| Série: | MagLev® MEC |
| Statický tlak: | 0,280 in H2O (69,7 Pa) |
| Hluk: | 44,5 dB(A) |
| Popis: | AXIÁLNÍ VENTILÁTOR 120X25MM 24VDC DRÁTOVÝ |
| Napětí - jmenovité: | 24VDC |
| Velikost / rozměry: | Čtvercový - 120 mm délka x 120 mm výška |
| Další názvy: | 259-1473 MEC0252V1-0000-A99 MEC0252V1000UA99 |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL): | 1 (neomezeně) |
| Typ ložiska: | Vapo-Bearing™ |
| Schválení: | CE, CUR, TUV, UL |
| Rozsah napětí: | 10 ~ 27,6 VDC |
| Výkon (ve wattech): | 5.00W |
| Provozní teplota: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Materiál - rám: | Polybutylentereftalát (PBT) |
| Materiál - čepel: | Polybutylentereftalát (PBT) |
| Životnost @ Temp.: | 70000 hodin při 40 °C |
| Ochrana proti vniknutí: | – |
| Aktuální hodnocení: | 0.207A |
popis_vašich_požadavek: