{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Tubeaxial |
| Model: | ME50151V1-000U-A99 |
| OTÁČKY: | 7000 OTÁČEK ZA MINUTU |
| Ukončení: | 2 vodiče |
| Výrobce: | Sunon |
| Šířka: | 15,00 mm |
| Proudění vzduchu: | 18,5 CFM (0,518 m³/min) |
| Vlastnosti: | Automatický restart |
| Série: | MagLev® ME |
| Statický tlak: | 0,260 v H2O (64,8 Pa) |
| Hluk: | 40,1 dB(A) |
| Popis: | AXIÁLNÍ VENTILÁTOR 50X15MM VAPO 12VDC |
| Napětí - jmenovité: | 12VDC |
| Velikost / rozměry: | Čtverec - 50 mm délka x 50 mm výška |
| Typ ložiska: | Vapo-Bearing™ |
| Schválení: | CUR, TUV, UL |
| Rozsah napětí: | – |
| Výkon (ve wattech): | 1.74W |
| Provozní teplota: | – |
| Materiál - rám: | – |
| Materiál - čepel: | – |
| Životnost @ Temp.: | – |
| Ochrana proti vniknutí: | – |
| Aktuální hodnocení: | 0.145A |
popis_vašich_požadavek: