{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Tubeaxial |
| Model: | ME50101V1-000U-G99 |
| OTÁČKY: | 5500 OTÁČEK ZA MINUTU |
| Ukončení: | 3 vodiče |
| Výrobce: | Sunon |
| Šířka: | 10,00 mm |
| Proudění vzduchu: | 13,8 CFM (0,386 m³/min) |
| Vlastnosti: | Automatický restart, Snímač otáček (otáčkoměr) |
| Série: | MagLev® ME |
| Statický tlak: | 0,150 in H2O (37,3 Pa) |
| Hluk: | 31,0 dB(A) |
| Popis: | AXIÁLNÍ VENTILÁTOR 50X10MM 12VDC DRÁT |
| Napětí - jmenovité: | 12VDC |
| Velikost / rozměry: | Čtverec - 50 mm délka x 50 mm výška |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL): | 1 (neomezeně) |
| Typ ložiska: | Vapo-Bearing™ |
| Schválení: | CE, CUR, TUV, UL |
| Rozsah napětí: | 4,5 ~ 13,8 VDC |
| Výkon (ve wattech): | 1.32W |
| Provozní teplota: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Materiál - rám: | Polybutylentereftalát (PBT) |
| Materiál - čepel: | Polybutylentereftalát (PBT) |
| Životnost @ Temp.: | 60000 hodin při 40 °C |
| Ochrana proti vniknutí: | – |
| Aktuální hodnocení: | 0.110A |
popis_vašich_požadavek: