{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Tubeaxial |
| Model: | MD1238X24B-FSR |
| OTÁČKY: | 4500 OTÁČEK ZA MINUTU |
| Ukončení: | 2 vodiče |
| Výrobce: | Mechatronika |
| Šířka: | 38,00 mm |
| Proudění vzduchu: | 205,0 CFM (5,74 m³/min) |
| Vlastnosti: | – |
| Série: | MD1238 |
| Statický tlak: | 0,943 v H2O (234,9 Pa) |
| Hluk: | 62,0 dB(A) |
| Popis: | AXIÁLNÍ VENTILÁTOR 120X38MM 24VDC |
| Napětí - jmenovité: | 24VDC |
| Velikost / rozměry: | Čtvercový - 120 mm délka x 120 mm výška |
| Další názvy: | 1570-1123 |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL): | 1 (neomezeně) |
| Typ ložiska: | Míč |
| Schválení: | CE, cUL, UL |
| Rozsah napětí: | – |
| Provozní teplota: | – |
| Materiál - rám: | Polybutylentereftalát (PBT) |
| Materiál - čepel: | Polybutylentereftalát (PBT) |
| Životnost @ Temp.: | – |
| Ochrana proti vniknutí: | – |
| Aktuální hodnocení: | 1.3A |
popis_vašich_požadavek: