{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Tubeaxial |
| Model: | MC35101V1-000U-G99 |
| OTÁČKY: | 9500 OTÁČEK ZA MINUTU |
| Ukončení: | 3 vodiče |
| Výrobce: | Sunon |
| Šířka: | 10,00 mm |
| Proudění vzduchu: | 7,0 CFM (0,196 m³/min) |
| Vlastnosti: | Automatický restart, Snímač otáček (otáčkoměr) |
| Série: | MagLev® MC |
| Statický tlak: | 0,180 in H2O (44,8 Pa) |
| Hluk: | 28,0 dB(A) |
| Popis: | AXIÁLNÍ VENTILÁTOR 35X10MM |
| Napětí - jmenovité: | 12VDC |
| Velikost / rozměry: | Čtverec - 35 mm délka x 35 mm výška |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL): | 1 (neomezeně) |
| Typ ložiska: | Vapo-Bearing™ |
| Schválení: | CE, CUR, TUV, UL |
| Rozsah napětí: | 4,5 ~ 13,8 VDC |
| Výkon (ve wattech): | 720 mW |
| Provozní teplota: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Materiál - rám: | Polybutylentereftalát (PBT) |
| Materiál - čepel: | Polybutylentereftalát (PBT) |
| Životnost @ Temp.: | 60000 hodin při 40 °C |
| Ochrana proti vniknutí: | – |
| Aktuální hodnocení: | 0.060A |
popis_vašich_požadavek: