{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Tubeaxial |
| Model: | MC25100V2-000U-A99 |
| OTÁČKY: | 10000 OTÁČEK ZA MINUTU |
| Ukončení: | 2 vodiče |
| Výrobce: | Sunon |
| Šířka: | 10,00 mm |
| Proudění vzduchu: | 3,0 CFM (0,084 m³/min) |
| Vlastnosti: | Automatický restart |
| Série: | MagLev® MC |
| Statický tlak: | 0,180 in H2O (44,8 Pa) |
| Hluk: | 16,0 dB(A) |
| Popis: | AXIÁLNÍ VENTILÁTOR 25X10MM VAPO 5VDC DRÁT |
| Napětí - jmenovité: | 5VDC |
| Velikost / rozměry: | Čtverec - délka 25 mm x výška 25 mm |
| Další názvy: | 259-1569 MC25100V2000UA99 |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL): | 1 (neomezeně) |
| Typ ložiska: | Vapo-Bearing™ |
| Schválení: | CE, CUR, TUV, UL |
| Rozsah napětí: | – |
| Výkon (ve wattech): | 430 mW |
| Provozní teplota: | – |
| Materiál - rám: | – |
| Materiál - čepel: | – |
| Životnost @ Temp.: | – |
| Ochrana proti vniknutí: | – |
| Aktuální hodnocení: | 0.085A |
popis_vašich_požadavek: