{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | MAGIC |
| Model: | MBA5124XB-O15 |
| Napětí: | 24V |
| Velikost: | 50 mm x 50 mm x 15 mm |
| Typ dílu: | FAN |
| Současný stav: | 0.12A |
| Délka: | 50 mm |
| Šířka: | 50 mm |
| výška: | 15 mm |
| Dráty: | 2 |
popis_vašich_požadavek: