{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Tubeaxial |
| Model: | MB40201VX-000U-A99 |
| OTÁČKY: | 8200 OTÁČEK ZA MINUTU |
| Ukončení: | 2 vodiče |
| Výrobce: | Sunon |
| Šířka: | 20,00 mm |
| Proudění vzduchu: | 10,8 CFM (0,302 m³/min) |
| Vlastnosti: | Automatický restart |
| Série: | MagLev® MB |
| Statický tlak: | 0,270 v H2O (67,2 Pa) |
| Hluk: | 27,5 dB(A) |
| Popis: | AXIÁLNÍ VENTILÁTOR 40X20MM 12VDC DRÁT |
| Napětí - jmenovité: | 12VDC |
| Velikost / rozměry: | Čtverec - 40 mm délka x 40 mm výška |
| Další názvy: | 259-1630 MB40201VX-000U-A99-ND MB40201VX000UA99 Q6995651B |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL): | 1 (neomezeně) |
| Typ ložiska: | Vapo-Bearing™ |
| Schválení: | CE, CUR, TUV, UL |
| Rozsah napětí: | – |
| Výkon (ve wattech): | 1.38W |
| Provozní teplota: | – |
| Materiál - rám: | – |
| Materiál - čepel: | – |
| Životnost @ Temp.: | – |
| Ochrana proti vniknutí: | – |
| Aktuální hodnocení: | 0.115A |
popis_vašich_požadavek: