{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | SUNON |
| Model: | MB40201V3-D00C-A99 |
| Výkon: | 0.48W |
| Napětí: | 12V |
| Velikost: | 40 mm x 40 mm x 20 mm |
| Typ dílu: | FAN |
| Délka: | 40 mm |
| Šířka: | 40 mm |
| výška: | 20 mm |
| Dráty: | 2 |
Velikost balení: 24*17*5cm
Hmotnost balení: 0,2 kg
DHL Gross weight: 0.5KG-1KG
Stav: Nové
popis_vašich_požadavek: