{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | SERVO |
| MPN: | MADC24Z4-601 |
| Napětí: | 24V |
| Současný stav: | 0.79A |
| Výkon: | 18W |
| Délka: | 172 |
| Šířka: | 150 |
| Výška: | 51 |
| Typ dílu: | Chladicí ventilátor |
popis_vašich_požadavek: