{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | SERVO |
| Model: | MADC24H7C-943 |
| Výkon: | 25.2W |
| Napětí: | 24V |
| Velikost: | 150 mm x 172 mm x 50 mm |
| Typ dílu: | FAN |
| Současný stav: | 1.05A |
| Délka: | 172 mm |
| Šířka: | 150 mm |
| výška: | 50 mm |
| Dráty: | 2 |
popis_vašich_požadavek: