{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | INNOLUX |
| Typ: | a-Si TFT-LCD , panel |
| Režim zobrazení: | MVA, normálně černá, propustná |
| Velikost: | 19.5 |
| Usnesení: | 1920(RGB)¡Á1080 , FHD |
| Povrch: | Ochrana proti oslnění (Haze 25%), tvrdý povlak (3H) |
| Jas: | 250 cd/m? (Typ.) |
| Kontrastní poměr: | 3000:1 (typicky) |
| Barvy displeje: | 16,7M (8 bitů) , CIE1931 72% |
| Doba odezvy: | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Úhel pohledu: | 89/89/89/89 (Typ.)(CR¡Ý10) (L/R/U/D) |
| Frekvence: | 60 Hz |
| Typ lampy: | WLED bez ovladače |
| Signálové rozhraní: | LVDS (2 ch, 8-bit) , 30 pinů |
| Vstupní napětí: | 5,0 V (typ.) |
| Aktivní oblast: | 434,88′Á238,68 mm |
| Osnova: | 459,8¡Á263¡Á11,82 mm |
| Použití: | Monitor stolního počítače |
| Výrobce: | INNOLUX |
popis_vašich_požadavek: