{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | SHARP |
| Velikost: | 5.5 |
| Usnesení: | 2160¡Á3840 |
| Jas: | 530 |
| Úhel pohledu: | 80/80/80/80 |
| Frekvence: | 60 Hz |
| Aktivní oblast: | 68.04¡Á120.96 |
| Osnova: | 69.84¡Á128.76 |
| TN/VA/IPS: | Nový režim2 |
| C/R: | 50.0006944444444 |
| Barvy: | 16.7M |
| Typ. Hloubka: | 1,24 mm |
| Rozhraní: | MIPI |
| Špendlíky: | 60 pinů |
| Práce na dobu určitou: | -20 ~ 70 °C |
| Skladovací teplota: | -30 ~ 70 °C |
| Podsvícení: | WLED |
| Výrobce: | SHARP |
popis_vašich_požadavek: