{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | SHARP |
| Velikost: | 15.6 |
| Usnesení: | 3840¡Á2160 |
| Povrch: | AG |
| Jas: | 400 |
| Úhel pohledu: | 89/89/89/89 |
| Frekvence: | 60 Hz |
| Aktivní oblast: | 345.6¡Á194.4 |
| Osnova: | 350.66¡Á216.3 |
| TN/VA/IPS: | IPS |
| C/R: | 62.5006944444444 |
| Barvy: | 16.7M |
| Typ. Hloubka: | 2,45 mm |
| Max. Hloubka: | 2,75 mm |
| Styl tvaru: | Slim |
| Rozhraní: | eDP |
| Špendlíky: | 40 vývodů |
| Práce na dobu určitou: | 0 ~ 50 °C |
| Skladovací teplota: | -20 ~ 60 °C |
| Podsvícení: | WLED |
| Výrobce: | SHARP |
popis_vašich_požadavek: