{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | SHARP |
| Velikost: | 12.1 |
| Usnesení: | 1280¡Á800 |
| Povrch: | AG |
| Jas: | 400 |
| Úhel pohledu: | 80/80/65/80 |
| Frekvence: | 60 Hz |
| Aktivní oblast: | 261.12¡Á163.2 |
| Osnova: | 278¡Á184 |
| TN/VA/IPS: | TN |
| C/R: | 33.3340277777778 |
| Barvy: | 262K/16.7M |
| Gamut: | 0.7 |
| Typ. Hloubka: | 8,6 mm |
| Max. Hloubka: | 9,6 mm |
| Rozhraní: | LVDS |
| Špendlíky: | 30 kolíků |
| Práce na dobu určitou: | -30 ~ 80 °C |
| Skladovací teplota: | -30 ~ 80 °C |
| Podsvícení: | WLED |
| Výrobce: | SHARP |
popis_vašich_požadavek: