{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Displej LG |
| Typ: | a-si TFT-LCD |
| Režim zobrazení: | ips£¬ Normálně černá £¬ Transmisivní |
| Velikost: | 21.5 |
| Usnesení: | 1920 X 1080 |
| Povrch: | Matný (Haze 25%)£¬Tvrdý povlak (3H) |
| Jas: | 250 cd/m2 (typicky) |
| Kontrastní poměr: | 1000:1 (typ.) ™ |
| Barvy displeje: | 16,7 m , 72% ntsc |
| Doba odezvy: | 14 (Typ.)(g až g) |
| Úhel pohledu: | 89/89/89/89 (Typ.)(CR>=10) |
| Frekvence: | 60 Hz |
| Typ lampy: | WLED , 30 tisíc hodin , bez ovladače |
| Signálové rozhraní: | LVDS (2 ch, 8-bit) , 30 pinů |
| Vstupní napětí: | 5,0 V (typ.) |
| Formát pixelů: | Svislý pruh RGB |
| Zobrazovací plocha: | 527,04 X 296,46 (mm) |
| Osnova: | 535,2 X 313,12 X 12,76 (mm) |
| Životní prostředí: | Provozní teplota: 0 ~ 50 °C; Skladovací teplota: -20 ~ 60 °C; |
| Výrobce: | Displej LG |
popis_vašich_požadavek: