{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Displej LG |
| Velikost: | 23.8 |
| Usnesení: | 1920¡Á1080 |
| Povrch: | AG25 |
| Jas: | 250 |
| Úhel pohledu: | 89/89/89/89 |
| Frekvence: | 60 Hz |
| Aktivní oblast: | 527.04¡Á296.46 |
| Osnova: | 534.9¡Á306.95 |
| TN/VA/IPS: | IPS |
| C/R: | 41.6673611111111 |
| Barvy: | 16.7M |
| Gamut: | 0.99 |
| Typ. Hloubka: | 8,9 mm |
| Max. Hloubka: | 12,9 mm |
| Rozhraní: | LVDS |
| Špendlíky: | 30 kolíků |
| Práce na dobu určitou: | 0 ~ 50 °C |
| Skladovací teplota: | -20 ~ 60 °C |
| Podsvícení: | WLED |
| Výrobce: | Displej LG |
popis_vašich_požadavek: