{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | SERVO |
| MPN: | KLDC24Z4-913A |
| Napětí: | 24V |
| Dráty: | 2 |
| Současný stav: | 0.18A |
| Výkon: | 4.5W |
| Délka: | 92 mm |
| Šířka: | 92 mm |
| Výška: | 32 mm |
| Typ dílu: | FAN |
popis_vašich_požadavek: