{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Axiální |
| Model: | KF0610H1L-R |
| Výkon: | 1.6W |
| Napětí: | 12V |
| Velikost: | 60 mm x 60 mm x 10 mm |
| AC/DC: | Ventilátory DC |
| Ukončení: | 2 dráty |
| Výrobce: | JAMICON |
popis_vašich_požadavek: