{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Tubeaxial |
| Model: | KDE1204PFV1.11.MS.A.GN |
| Typ výrobku: Dřevěné obaly na boty: | Ventilátory DC |
| OTÁČKY: | 7000 OTÁČEK ZA MINUTU |
| Ukončení: | 2 vodiče |
| Výrobce: | Sunon |
| Šířka: | 10,00 mm |
| Proudění vzduchu: | 8,0 CFM (0,224 m³/min) |
| Vlastnosti: | – |
| Série: | MagLev® KDE |
| Statický tlak: | 0,190 in H2O (47,3 Pa) |
| Hluk: | 32,0 dB(A) |
| Napětí - jmenovité: | 12VDC |
| Velikost / rozměry: | Čtverec - 40 mm délka x 40 mm výška |
| Další názvy: | 259-1350 E1240PFU14A-GRJ KDE1204PFV1 11.MS.A.GN |
| Typ ložiska: | Vapo-Bearing™ |
| Schválení: | CE, CUR, TUV, UL |
| Rozsah napětí: | 4,5 ~ 13,8 VDC |
| Výkon (ve wattech): | 1.10W |
| Provozní teplota: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Materiál - rám: | Polybutylentereftalát (PBT) |
| Materiál - čepel: | Polybutylentereftalát (PBT) |
| Životnost @ Temp.: | – |
| Ochrana proti vniknutí: | – |
| Aktuální hodnocení: | 0.090A |
popis_vašich_požadavek: