{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Tubeaxial |
| Model: | KDE1202PFB3-8 |
| OTÁČKY: | 7000 OTÁČEK ZA MINUTU |
| Ukončení: | 2 vodiče |
| Výrobce: | Sunon |
| Šířka: | 10,00 mm |
| Proudění vzduchu: | 1,3 CFM (0,036 m³/min) |
| Vlastnosti: | – |
| Série: | KDE |
| Statický tlak: | 0,090 v H2O (22,4 Pa) |
| Hluk: | 26,0 dB(A) |
| Popis: | AXIÁLNÍ VENTILÁTOR 25X10MM 12VDC DRÁT |
| Napětí - jmenovité: | 12VDC |
| Velikost / rozměry: | Čtverec - délka 25 mm x výška 25 mm |
| Další názvy: | KDE1202PFB38 |
| Typ ložiska: | Míč |
| Schválení: | CE, CUR, TUV, UL |
| Rozsah napětí: | 10,2 ~ 13,8 VDC |
| Výkon (ve wattech): | 500mW |
| Provozní teplota: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Materiál - rám: | Polybutylentereftalát (PBT) |
| Materiál - čepel: | Polybutylentereftalát (PBT) |
| Životnost @ Temp.: | – |
| Ochrana proti vniknutí: | – |
| Aktuální hodnocení: | 0.040A |
popis_vašich_požadavek: