{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Tubeaxial |
| Model: | KD2406PHB2 |
| OTÁČKY: | 4200 OTÁČEK ZA MINUTU |
| Ukončení: | 2 vodiče |
| Výrobce: | Sunon |
| Šířka: | 15,50 mm |
| Proudění vzduchu: | 18,5 CFM (0,518 m³/min) |
| Vlastnosti: | – |
| Série: | KD |
| Statický tlak: | 0,150 in H2O (37,4 Pa) |
| Hluk: | 31,5 dB(A) |
| Popis: | AXIÁLNÍ VENTILÁTOR 60X15,5MM 24VDC DRÁT |
| Napětí - jmenovité: | 24VDC |
| Velikost / rozměry: | Čtverec - 60 mm délka x 60 mm výška |
| Další názvy: | K2460PHH24-RG Q1939902 |
| Typ ložiska: | Míč |
| Schválení: | CSA, TUV, UL |
| Rozsah napětí: | 20,4 ~ 27,6 VDC |
| Výkon (ve wattech): | 1.90W |
| Provozní teplota: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Materiál - rám: | – |
| Materiál - čepel: | – |
| Životnost @ Temp.: | – |
| Ochrana proti vniknutí: | – |
| Aktuální hodnocení: | 0.080A |
popis_vašich_požadavek: