{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Model: | K2E250-RA50-11 |
| Velikost: | 11.8 x 4.55 (300 x 115.5) In. (mm) |
| Ukončení: | Terminály |
| Výrobce: | ebm-papst |
| Proudění vzduchu: | 883 CFM (25004 L/Min.) |
| Rozměry: | 11.8 x 11.8 x 4.55 In. (300 x 300 x 115.5 mm) |
| Hladina hluku: | 67/68 dBA |
| Frekvence: | 50; 60 Hz |
| Aktuální hodnocení: | 1.25 A |
| Rychlost: | 2450 RPM |
| Přibližná velikost: | 11.8 x 11.8 In. (300 x 300 mm) |
| Přibližná tloušťka: | 4.6 In. (117 mm) |
| Jmenovité napětí: | 230 VAC |
| Konfigurace: | Čtverec |
| Jmenovitý výkon: | 285 W |
popis_vašich_požadavek: