{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
EURESYS PICOLO REV D1 PICOLO_D1 průmyslová základní deska
Stav: Použité, testované
| Mechanické | |
| Formát | Standardní profil, poloviční délka, 32bitová konvenční karta PCI |
| Rozměry | D 120,90 mm x V 69,83 mm |
| Hostitelská sběrnice | |
| Standardní | PCI 32-bit, 33 MHz, 5 V signalizace |
| DMA | 32bitové |
| Spotřeba energie | Max. 1 W (200 mA @ +5V), kromě výstupního napájení I/O |
| Vstupy pro kameru / video | |
| Standard(y) rozhraní | NTSC-M, PAL-B/G, RS-170, CCIR |
| Konektory |
|
| Zakončovací odpor | Možnost volby pomocí propojek na desce plošných spojů |
| Nativní rozlišení | Čtvercové pixely, vysílání a vlastní rozlišení |
| Snímková frekvence | Až 25/30 snímků za sekundu, 50/60 políček za sekundu |
| Počet kamer | 3 |
| Počet fotoaparátů (při plné snímkové frekvenci) | 1 |
| Dodání videa | |
| Formát(y) surového videa | Planární, balené, barevné formáty YUV a RGB |
| Dodávané rozlišení videa (SD) | Formáty snímku, pole, CIF, QCIF a vlastní formáty obrazu |
| Obecné vstupy a výstupy | |
| Počet řádků | 4 I/O linky (IO) |
| Konektory |
|
| Použití | IO pro všeobecné účely |
| Elektrické specifikace | IO: TTL-kompatibilní I/O linky |
| Software | |
| Operační systém hostitelského počítače |
Podrobnosti naleznete v poznámkách k vydání |
| Rozhraní API |
|
| Podmínky prostředí | |
| Provozní teplota okolního vzduchu | 0 °C až +50 °C / +32 °F až +122 °F |
| Provozní vlhkost okolního vzduchu | 10% až 90% relativní vlhkost vzduchu bez kondenzace |
| Skladovací teplota okolního vzduchu | -20 °C až +70 °C/ -4 °F až +158 °F |
| Skladovací vlhkost okolního vzduchu | 10% až 90% relativní vlhkost vzduchu bez kondenzace |
| Certifikace | |
| Elektromagnetické - normy EMC |
|
| EMC - Emise |
|
| EMC - odolnost |
|
popis_vašich_požadavek: