{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | YIHUAKEJI |
| Model: | HF0824HB-B25 |
| Napětí: | 24V |
| Velikost: | 80 mm x 80 mm x 25 mm |
| Typ dílu: | Chladicí ventilátor |
| Současný stav: | 0.30A |
| Délka: | 80 mm |
| Šířka: | 80 mm |
| výška: | 25 mm |
| Dráty: | 2 |
popis_vašich_požadavek: