{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | ONG HUA |
| Model: | HA1425H12B-Z |
| Napětí: | 12V |
| Velikost: | 140 mm mm x 140 mm mm x 25 mm mm mm |
| Typ dílu: | Chladicí ventilátor |
| Současný stav: | 0.50A |
| Délka: | 140 mm |
| Šířka: | 140 mm |
| výška: | 25 mm |
| Dráty: | 2 |
popis_vašich_požadavek: