{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Tubeaxial |
| Model: | GM1235PFV2-8.GN |
| Typ výrobku: Dřevěné obaly na boty: | Ventilátory DC |
| OTÁČKY: | 7500 OTÁČEK ZA MINUTU |
| Ukončení: | 2 vodiče |
| Výrobce: | Sunon |
| Šířka: | 10,00 mm |
| Proudění vzduchu: | 6,5 CFM (0,182 m³/min) |
| Vlastnosti: | – |
| Série: | MagLev® GM |
| Statický tlak: | 0,120 in H2O (29,9 Pa) |
| Hluk: | 22,0 dB(A) |
| Napětí - jmenovité: | 12VDC |
| Velikost / rozměry: | Čtverec - 35 mm délka x 35 mm výška |
| Další názvy: | 259-1392 F1235PFU28-GRK |
| Typ ložiska: | Vapo-Bearing™ |
| Schválení: | CE, CUR, TUV, UL |
| Rozsah napětí: | 4,5 ~ 13,8 VDC |
| Výkon (ve wattech): | 500mW |
| Provozní teplota: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Materiál - rám: | Polybutylentereftalát (PBT) |
| Materiál - čepel: | Polybutylentereftalát (PBT) |
| Životnost @ Temp.: | – |
| Ochrana proti vniknutí: | – |
| Aktuální hodnocení: | 0.040A |
popis_vašich_požadavek: