{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Tubeaxial (Dual) |
| Model: | GFM0412SS-BL4F |
| OTÁČKY: | 17200 Front, 14000 Rear |
| Ukončení: | 4 Wire Leads per Fan |
| Výrobce: | Delta Electronics |
| Šířka: | 56,00 mm |
| Proudění vzduchu: | 27.1 CFM (0.759m³/min) |
| Vlastnosti: | Řízení PWM, snímač otáček (otáčkoměr) |
| Série: | – |
| Statický tlak: | 2.230 in H2O (555.5 Pa) |
| Hluk: | 61.5 dB(A) |
| Popis: | FAN AXIAL DUAL 40X56MM 12VDC |
| Napětí - jmenovité: | 12VDC |
| Velikost / rozměry: | Čtverec - 40 mm délka x 40 mm výška |
| Další názvy: | 603-1823 |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL): | 1 (neomezeně) |
| Typ ložiska: | Míč |
| Schválení: | – |
| Rozsah napětí: | 10,8 ~ 12,6 VDC |
| Výkon (ve wattech): | 9.60W |
| Provozní teplota: | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
| Materiál - rám: | Plastové |
| Materiál - čepel: | Plastové |
| Životnost @ Temp.: | – |
| Ochrana proti vniknutí: | – |
| Aktuální hodnocení: | 0.800A |
popis_vašich_požadavek: