{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | DELTA |
| MPN: | GFB1212VHG |
| Typ ventilátoru: | Axiální |
| Napětí: | 12V |
| Otáčky (ot./min.): | 3400 Front/3100 Rear |
| Proudění vzduchu: | 184.4 CFM (5.22 m³/min) |
| Hluk: | 65 dBA |
| Současný stav: | 3.4A |
| AC/DC: | Ventilátory DC |
| Ukončení: | 2 dráty |
| Ložisko: | Míč |
| Tvar: | Čtverec |
| Série: | GFB |
| Statický tlak: | 0.687 in H2O (171.1 Pa) |
| Blade_material: | Plastové |
| Frame_material: | Plastové |
| Výrobce: | DELTA |
popis_vašich_požadavek: