{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Dmychadlo |
| Model: | GB1205PKV1-8AY.GN |
| Výkon: | 1.5W |
| Napětí: | 12V |
| Velikost: | 50 mm x 50 mm x 20 mm |
| Současný stav: | 0.12A |
| AC/DC: | Ventilátory DC |
| Ukončení: | 2 dráty |
| Výrobce: | Sunon |
| Otáčky (ot./min.): | 5200 |
| Proudění vzduchu: | 5,7 CFM (0,161 m³/min) |
| Ložisko: | Vapo |
| Tvar: | Čtverec |
| Série: | MagLev® |
| Statický tlak: | 0,660 v H2O (164,4 Pa) |
| Hluk: | 35 dBA |
| Blade_material: | Polybutylentereftalát (PBT) |
| Frame_material: | Polybutylentereftalát (PBT) |
popis_vašich_požadavek: