{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Dmychadlo |
| Model: | GB1205PHVX-8AY |
| Výkon: | 2W |
| Napětí: | 12V |
| Velikost: | 52 mm x 52 mm x 15 mm |
| AC/DC: | Ventilátory DC |
| Ukončení: | 2 dráty |
| Výrobce: | Sunon |
| Otáčky (ot./min.): | 6000 |
| Proudění vzduchu: | 4,7 CFM (0,133 m³/min) |
| Ložisko: | Vapo |
| Tvar: | Čtverec |
| Série: | MagLev® |
| Statický tlak: | 0,970 v H2O (241,6 Pa) |
| Hluk: | 42,2 dBA |
| Blade_material: | Polybutylentereftalát (PBT) |
| Frame_material: | Polybutylentereftalát (PBT) |
popis_vašich_požadavek: