{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Dmychadlo |
| Model: | GB0545AFV1-8 B1824.GN |
| Výkon: | 0.35W |
| Napětí: | 5V |
| Velikost: | 45 mm x 45 mm x 9 mm |
| Současný stav: | 0.07A |
| AC/DC: | Ventilátory DC |
| Ukončení: | 2 dráty |
| Výrobce: | Sunon |
| Otáčky (ot./min.): | 5500 |
| Proudění vzduchu: | 2,2 CFM (0,062 m³/min) |
| Ložisko: | Vapo |
| Tvar: | Čtverec |
| Série: | MagLev® |
| Statický tlak: | 0,260 v H2O (64,8 Pa) |
| Hluk: | 29 dBA |
| Blade_material: | Polybutylentereftalát (PBT) |
| Frame_material: | Hliník |
popis_vašich_požadavek: