{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Dmychadlo |
| Model: | GB0535ADB2-8 |
| Výkon: | 0.4W |
| Napětí: | 5V |
| Velikost: | 35 mm x 35 mm x 7 mm |
| Současný stav: | 0.08A |
| AC/DC: | Ventilátory DC |
| Ukončení: | 2 dráty |
| Výrobce: | Sunon |
| Otáčky (ot./min.): | 6500 |
| Proudění vzduchu: | 1,0 CFM (0,028 m³/min) |
| Ložisko: | Míč |
| Tvar: | Čtverec |
| Série: | MagLev® |
| Statický tlak: | 0,220 in H2O (54,8 Pa) |
| Hluk: | 25 dBA |
| Blade_material: | Polybutylentereftalát (PBT) |
| Frame_material: | Hliník |
popis_vašich_požadavek: