{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Model: | G3G146-FK07-02 |
| Výrobce: | ebm-papst |
| Šířka: | 227mm |
| Proudění vzduchu: | 650m³/h |
| Série: | G3G |
| Atribut: | Hodnota |
| Rozměry: | 248.5 x 227 x 130mm |
| Napájecí napětí: | 200 → 240 V ac |
| Střídavý nebo stejnosměrný provoz: | AC |
| Výška: | 248.5mm |
| Hloubka: | 130 mm |
| Hladina hluku: | 70dB |
| Rychlost ventilátoru: | 2320rpm |
| Směr křivky: | Forward |
popis_vašich_požadavek: