{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Dmychadlo |
| Model: | G2S085-AA03-01 |
| Výkon: | 23W |
| Napětí: | 230V |
| Velikost: | 118 mm x 117 mm x 80 mm |
| AC/DC: | Ventilátory střídavého proudu |
| Ukončení: | 2 dráty |
| Výrobce: | EBM-Papst |
| Proudění vzduchu: | 26,5 CFM (0,750 m³/min) |
| Ložisko: | Míč |
| Tvar: | Obdélníkový |
| Série: | G2E085 |
| Hluk: | 38 dBA |
| Blade_material: | Ocel |
| Frame_material: | Hliník |
popis_vašich_požadavek: