{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Model: | G2E120-AR77-A6 |
| Výrobce: | ebm-papst |
| Šířka: | 178mm |
| Proudění vzduchu: | 255m³/h |
| Série: | G2E120 |
| Atribut: | Hodnota |
| Rozměry: | 184 x 178 x 115mm |
| Napájecí napětí: | 230 V AC |
| Střídavý nebo stejnosměrný provoz: | AC |
| Výška: | 184mm |
| Hloubka: | 115mm |
| Hladina hluku: | 61dB |
| Rychlost ventilátoru: | 2350 otáček za minutu |
| Směr křivky: | Forward |
popis_vašich_požadavek: