{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | SERVO |
| Model: | G1751M48B8ZZ-00 |
| Napětí: | 48V |
| Velikost: | 150 mm x 170 mm x 50 mm |
| Současný stav: | 1.92A |
| Délka: | 170 mm |
| Šířka: | 150 mm |
| výška: | 50 mm |
| Dráty: | 4 |
popis_vašich_požadavek: