{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | AUO |
| Velikost: | 15 |
| Usnesení: | 1024¡Á768 |
| Povrch: | AG |
| Jas: | 1800 |
| Úhel pohledu: | 80/80/70/80 |
| Frekvence: | 60 Hz |
| Aktivní oblast: | 304.128¡Á228.096 |
| Osnova: | 326.5¡Á253.5 |
| TN/VA/IPS: | TN |
| C/R: | 33.3340277777778 |
| Barvy: | 262K/16.2M |
| Gamut: | 0.6 |
| Max. Hloubka: | 10 mm |
| Rozhraní: | LVDS |
| Špendlíky: | 20 pinů |
| Práce na dobu určitou: | -30 ~ 70 °C |
| Skladovací teplota: | -30 ~ 70 °C |
| Podsvícení: | WLED |
| Výrobce: | AUO |
popis_vašich_požadavek: