{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | AUO |
| Velikost: | 12.1 |
| Usnesení: | 1280¡Á800 |
| Povrch: | AG |
| Jas: | 400 |
| Úhel pohledu: | 89/89/89/89 |
| Frekvence: | 60 Hz |
| Aktivní oblast: | 261.12¡Á163.2 |
| Osnova: | 278¡Á184 |
| TN/VA/IPS: | IPS |
| C/R: | 41.6673611111111 |
| Barvy: | 262K/16.7M |
| Gamut: | 0.72 |
| Max. Hloubka: | 9,29 mm |
| Rozhraní: | LVDS |
| Špendlíky: | 30 kolíků |
| Práce na dobu určitou: | -30 ~ 85 °C |
| Skladovací teplota: | -30 ~ 85 °C |
| Podsvícení: | WLED |
| Výrobce: | AUO |
popis_vašich_požadavek: