{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Innolux |
| Velikost: | 10.4 |
| Usnesení: | 960¡Á1280 |
| Povrch: | AG |
| Jas: | 900 |
| Úhel pohledu: | 85/85/85/85 |
| Frekvence: | 60 Hz |
| Aktivní oblast: | 158.4¡Á211.2 |
| Osnova: | 173.4¡Á228.7 |
| TN/VA/IPS: | AAS |
| C/R: | 41.6673611111111 |
| Barvy: | 16.7M |
| Gamut: | 0.73 |
| Typ. Hloubka: | 8 mm |
| Max. Hloubka: | 14,27 mm |
| Rozhraní: | LVDS |
| Špendlíky: | 50 pinů |
| Práce na dobu určitou: | -40 ~ 85 °C |
| Skladovací teplota: | -40 ~ 90 °C |
| Podsvícení: | WLED |
| Výrobce: | INNOLUX |
popis_vašich_požadavek: