{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Model: | FW1275-A1041C2AL |
| Výrobce: | ARX |
| Šířka: | 75 mm |
| Proudění vzduchu: | 16,58 m³/h |
| Série: | CeraDyna |
| Statický tlak: | 1,09in/H2O |
| Atribut: | Hodnota |
| Rozměry: | 75 x 75 x 15 mm |
| Napájecí napětí: | 12 V DC |
| Střídavý nebo stejnosměrný provoz: | DC |
| Výška: | 75 mm |
| Hloubka: | 15 mm |
| Hladina hluku: | 51,3 dB(A) |
| Rychlost ventilátoru: | 4500 otáček za minutu |
| Maximální proud: | 550 mA |
| Směr křivky: | Forward |
popis_vašich_požadavek: