{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | DELTA |
| MPN: | FFB1248VHE-R00 |
| Typ ventilátoru: | Axiální |
| Napětí: | 48V |
| Otáčky (ot./min.): | 3200 |
| Proudění vzduchu: | 151.8 CFM (4.30 m³/min) |
| Hluk: | 53 dBA |
| Současný stav: | 0.42A |
| AC/DC: | Ventilátory DC |
| Ukončení: | 3 dráty |
| Vlastnosti: | Snímač zablokovaného rotoru |
| Ložisko: | Míč |
| Tvar: | Čtverec |
| Série: | FFB |
| Statický tlak: | 0.445 in H2O (110.8 Pa) |
| Blade_material: | Plastové |
| Frame_material: | Plastové |
| Výrobce: | DELTA |
popis_vašich_požadavek: