{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Tubeaxial |
| Model: | FFB1248EHE |
| OTÁČKY: | 4000 OTÁČEK ZA MINUTU |
| Ukončení: | 2 vodiče |
| Výrobce: | Delta Electronics |
| Šířka: | 38,00 mm |
| Proudění vzduchu: | 190,0 CFM (5,32 m³/min) |
| Vlastnosti: | – |
| Série: | FFB |
| Statický tlak: | 0.700 in H2O (174.4 Pa) |
| Hluk: | 59,0 dB(A) |
| Popis: | FAN AXIAL 120X38MM 48VDC WIRE |
| Napětí - jmenovité: | 48VDC |
| Velikost / rozměry: | Čtvercový - 120 mm délka x 120 mm výška |
| Další názvy: | 603-1611 |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL): | 1 (neomezeně) |
| Typ ložiska: | Míč |
| Schválení: | CE, CSA, UL, VDE |
| Rozsah napětí: | 28 ~ 53VDC |
| Výkon (ve wattech): | 24.00W |
| Provozní teplota: | 14 ~ 122°F (-10 ~ 50°C) |
| Materiál - rám: | Plastové |
| Materiál - čepel: | Plastové |
| Životnost @ Temp.: | 70000 hodin při 40 °C |
| Ochrana proti vniknutí: | – |
| Aktuální hodnocení: | 0.5A |
popis_vašich_požadavek: