{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | DELTA |
| MPN: | FFB1224XHE-TM50 |
| Typ ventilátoru: | Axiální |
| Napětí: | 24V |
| Otáčky (ot./min.): | 6300 |
| Proudění vzduchu: | 264.6 CFM (7.49 m³/min) |
| Hluk: | 73.5 dBA |
| Současný stav: | 3.9A |
| AC/DC: | Ventilátory DC |
| Ukončení: | 2 dráty |
| Ložisko: | Míč |
| Tvar: | Čtverec |
| Série: | FFB |
| Statický tlak: | 1.705 in H2O (424.7 Pa) |
| Blade_material: | Plastové |
| Frame_material: | Hliník |
| Výrobce: | DELTA |
popis_vašich_požadavek: