{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | DELTA |
| Model: | FFB1224EH |
| Napětí: | 24V |
| Velikost: | 120 mm x 120 mm x 25 mm |
| Současný stav: | 0.76A |
| AC/DC: | Ventilátory DC |
| Ukončení: | 2 dráty |
| Otáčky (ot./min.): | 4000 |
| Proudění vzduchu: | 150.3 CFM (4.26 m³/min) |
| Ložisko: | Míč |
| Tvar: | Čtverec |
| Série: | FFB |
| Statický tlak: | 0.489 in H2O (121.9 Pa) |
| Hluk: | 56,4 dBA |
| Blade_material: | Plastové |
| Frame_material: | Plastové |
popis_vašich_požadavek: