{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Delta |
| MPN: | FFB0924EHE |
| Typ ventilátoru: | Tubeaxial |
| Napětí: | 24VDC |
| Otáčky (ot./min.): | 4800 OTÁČEK ZA MINUTU |
| Proudění vzduchu: | 110.2 CFM (3.09m³/min) |
| Hluk: | 55.0 dB(A) |
| Ukončení: | 2 vodiče |
| Šířka: | 38,00 mm |
| Vlastnosti: | – |
| Série: | FFB |
| Statický tlak: | 0.665 in H2O (165.6 Pa) |
| Popis: | AXIÁLNÍ VENTILÁTOR 92X38MM 24VDC DRÁTOVÝ |
| Velikost / rozměry: | Čtverec - 92 mm délka x 92 mm výška |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL): | 1 (neomezeně) |
| Typ ložiska: | Míč |
| Schválení: | CE, CSA, UL, VDE |
| Rozsah napětí: | 14 ~ 27,6 VDC |
| Výkon (ve wattech): | 12.00W |
| Provozní teplota: | 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C) |
| Materiál - rám: | Plastové |
| Materiál - čepel: | Plastové |
| Životnost @ Temp.: | 70000 hodin při 40 °C |
| Ochrana proti vniknutí: | – |
| Aktuální hodnocení: | 0.5A |
| Výrobce: | Delta Electronics |
popis_vašich_požadavek: