{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | DELTA |
| MPN: | FFB0912SH |
| Typ ventilátoru: | Axiální |
| Napětí: | 12V |
| Otáčky (ot./min.): | 4100 |
| Proudění vzduchu: | 90,0 CFM (2,55 m³/min) |
| Hluk: | 50 dBA |
| Současný stav: | 1.04A |
| AC/DC: | Ventilátory DC |
| Ukončení: | 2 dráty |
| Ložisko: | Míč |
| Tvar: | Čtverec |
| Série: | FFB |
| Statický tlak: | 0.396 in H2O (98.6 Pa) |
| Blade_material: | Plastové |
| Frame_material: | Plastové |
| Výrobce: | DELTA |
popis_vašich_požadavek: