{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | DELTA |
| MPN: | FFB0812SHE |
| Typ ventilátoru: | Tubeaxial |
| Napětí: | 12VDC |
| Otáčky (ot./min.): | 4900 OTÁČEK ZA MINUTU |
| Proudění vzduchu: | 68.5 CFM (1.92m³/min) |
| Hluk: | 48,5 dB(A) |
| Ukončení: | 2 vodiče |
| Šířka: | 38,00 mm |
| Vlastnosti: | – |
| Série: | FFB |
| Statický tlak: | 0.591 in H2O (147.2 Pa) |
| Popis: | FAN AXIAL 80X38MM 12VDC WIRE |
| Velikost / rozměry: | Čtverec - 80 mm délka x 80 mm výška |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL): | 1 (neomezeně) |
| Typ ložiska: | Míč |
| Schválení: | CE, CSA, UL, VDE |
| Rozsah napětí: | 7 ~ 13,8 VDC |
| Výkon (ve wattech): | 6.96W |
| Provozní teplota: | – |
| Materiál - rám: | Plastové |
| Materiál - čepel: | Plastové |
| Životnost @ Temp.: | – |
| Ochrana proti vniknutí: | – |
| Aktuální hodnocení: | 0.580A |
| Výrobce: | Delta Electronics |
popis_vašich_požadavek: