{{ variable.name }} : {{ variable.values[selectedVariantsIndex[variable_index]].name }}
množství:
| Značka: | Tubeaxial |
| Model: | FFB0812SH |
| OTÁČKY: | 4500 OTÁČEK ZA MINUTU |
| Ukončení: | 2 vodiče |
| Výrobce: | Delta Electronics |
| Šířka: | 25,40 mm |
| Proudění vzduchu: | 67.0 CFM (1.88m³/min) |
| Vlastnosti: | – |
| Série: | FFB |
| Statický tlak: | 0.392 in H2O (97.6 Pa) |
| Hluk: | 48.6 dB(A) |
| Popis: | FAN AXIAL 80X25.4MM 12VDC WIRE |
| Napětí - jmenovité: | 12VDC |
| Velikost / rozměry: | Čtverec - 80 mm délka x 80 mm výška |
| Další názvy: | 603-1055 |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL): | 1 (neomezeně) |
| Typ ložiska: | Míč |
| Schválení: | CE, CSA, UL, VDE |
| Rozsah napětí: | 7 ~ 13,2 VDC |
| Výkon (ve wattech): | 6.00W |
| Provozní teplota: | – |
| Materiál - rám: | Plastové |
| Materiál - čepel: | Plastové |
| Životnost @ Temp.: | – |
| Ochrana proti vniknutí: | – |
| Aktuální hodnocení: | 0.5A |
popis_vašich_požadavek: